Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN English EN Russian RU Turkish TR

Tuncer Makina 2005 yılında imalata başlamış,  Sayın Durmuş TUNCER ’in 1976 senesinden bu yana meslek deneyimi ve sanayi sektöründe bıraktığı dürüst intiba ve kaliteli işçilik anlayışı ile kısa sürede özellikle gıda sektörüne makine imalatı yapan şirketler için aranan bir firma haline gelmiştir.

Tuncer Makina 2005 yılında imalata başlamış, Sayın Durmuş TUNCER ’in 1976 senesinden bu yana meslek deneyimi ve sanayi sektöründe bıraktığı dürüst intiba ve kaliteli işçilik anlayışı ile kısa sürede özellikle gıda sektörüne makine imalatı yapan şirketler için aranan bir firma haline gelmiştir.

Genişleyen ürün yelpazesi ve büyüyen müşteri potansiyeli ile bu kısa süre zarfında sektörde iddialı bir firma oldugunu göstermiştir.

Kendi bünyesinde ürettiği kalıplar, kullandığı lazer kesim teknolojisi, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve sürekli yenilenen dünyamızda yeniliklere ayak uydurarak göstermiş olduğu performansla birlikte müşteri memnuniyetini de her zaman ilke edinmiş olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin istek ve şikayetleri doğrultusunda yılmadan ve prensiplerinden ödün vermeden daha uzun yıllar sanayimizde sizlere hizmet etmek için varlığını sürdürme kararlılığındadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız ürettiği ve yurdun dört bir yanına ve dolaylı olarak yurtdışına sevk ettiği ürünleri ile elevatör kovaları, dişlileri ve özel zincir çeşitleri ile
hizmetinizdedir. Dilediğiniz zaman bizi ziyaret edebilir, çalışmalarımıza değerli fikirlerinizle yön verebilirsiniz. Tuncer Makina olarak kendi bünyemizde bulunan birçok kalıbın yanı sıra en son teknoloji lazer kesim yöntemi kullanılmakta ve kaliteyi hedeflemektedir. Ayrıca 2011 yılında sektörün deneyimli firmalarının ortaklığında Ege Birlik Lazer Kesim şirketinin de ortağı olmuştur. Lazer kesim firmamızda istenilen CNC Lazer Kesim, CNC Plazma Kesim ve CNC Abkant Kıvrım işleri de yapılmaktadır. 2017 yılında yeni enjeksiyon makinası yatırımı ile üretim parkuruna yeni teknolojiler eklemiştir.

Türkçe kataloğumuzu
incelemek için tıklayınız

İhracaat kataloğumuzu
incelemek için tıklayınız

Ürünlerimizin

performansından, kalitesinden ve fiyatından memnun musunuz ?